Nejnovější články

vidím

Bělicí zubní fytopasta s dřevěným uhlím a bylinami z tajgy

Chcete obnovit Vaši přirozenou bělost zubů pomocí zubní pasty ? S touto pastou vedle nešlápnete!! A budete si moct užívat ještě zářivější úsměv než doposud.

 

Bělicí zubní fytopasta s dřevěným uhlím a bylinami z tajgy má sytou černou barvu a její pravidelné používání pomůže obnovit přirozený odstín zubů.

 

Tato pasta již mezi produkty v minulosti byla , a byla jsem s ní moc spokojená, ale stáhli ji z prodeje, jelikož přišli s ještě lepším složením než byla ta původní. Takže jsem moc ráda , že už ji opět mohu zařadit do naší koupelny mezi oblíbené produkty.Bělící Fytopasta s dřevěným uhlí :


- obnovuje přirozenou bělost zubů

- obsažené koloidní stříbro zabraňuje množení bakterií
- kvalitně odstraňuje zubní plak od tabáku, čaje a kávy
- pomáhá udržovet svěží dech
- je vhodná pro majitele citlivé dásně

 

Je vhodná na každodenní používání, jelikož neobsahuje fluor a obsahuje velmi jemné abrazivy z dřevěného uhlí , které neničí zubní sklovinu a jsou velmi jemné.

 

Směs bylin z tajgy posiluje a zklidňuje dásně, zlepšuje jejich stav při problémech parodontu, pomáhá předcházet zubnímu kazu a zanechává svěží dech.

 

Použití:

 

Čistěte zuby dvakrát denně , a poté důkladně vypláchněte a nepolykejte. Doporučuji nepoužívat v případě hodně přecitlivělých zubů.


 

 

 

 

Pořiďte si svoji VIP KARTU a nakupujte výhodně a kdykoliv se vám zachce . :-)

 

Markéta Kotrabová 720 221 830

 

Novinky

2021-11-08 CITROKALCEVIT - BIOLOGICKY DOSTUPNÝ VÁPNÍK

Citrokalcecit tianDe to je zdroj biologicky dostupného vápníku a vitamínů, které mají blahodárný vliv na funkci celého organismu.   Vědě

2021-10-07 ZÁZVOROVÝ NÁPOJ

Tak podzim tady máme v plném proudu a já se často zahřívám naším moc dobrým   zázvorovým nápojem, který je hotov během chvíle.   S

2021-08-28 ROSTLINNÁ PÉČE O NAŠE ZUBY

Tato sada obsahuje rostlinné složky pro zdraví vašich zubů. Pro dvojitý účinek používejte zubní pastu spolu s naším speciálním kartáčk